پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه خمینی شهر » پیام تبریک عیدسعید غدیر خم


تاریخ: 2 می, 2020
پیام تبریک عیدسعید غدیر خم

 

امام جمعه محترم شهرستان آران وبیدگل در پیامی فرا رسیدن عیدسعید غدیر خم را تبریک گفت.


بسم الله الرحمن الرحیم

ولایت علی ابن ابیطالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی

دهه ولایت فاصله بین عید قربان تا غدیر عطری از معنویت ونسیمی از امامت و ولایت را بر سرزمین های اسلامی جاری و ساری میسازد تا مشام جان های رهپویان ولایت ودلدادگان استان هدایت را می نوازد.غدیر تنها یک سرزمین نیست یک تفکر است نشانه ورمزی است که از تداوم خط نبوت حکایت می کندغدیر پیام رهایی وگسستن زنجیرهای بسته بر پای بشریت است وپیام تداوم پیامبریست با همه آرمان های بلند و والایش.

غدیر ادامه ی بعثت است برای شکستن بت های درونی وبرونی وبرای عبور از خودخواهی ها و خودپرستی ها ورهایی از اسارت خویش ونیل به آزادگی حقیقی که در سایه ی عبودیت حاصل می شود.غدیر کمال نبوت است الْیَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دینَکُمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَیْکُمْ نِعْمَتی وَ رَضیتُ لَکُمُ الْإِسْلام دینا وادامه دهنده ی راهی که پیامبر اکرم ص ترسیم نموده تا رنگ و بوی تعصب وجاهلیت را بشوید و تا دیوار تبعیض و نژادپرستی و قوم گرایی را در هم بکوبد.

غدیر اتمام نعمت است و دست خدا بر سر بشریت تا عدالت علوی رسوم جاهلیت را محو و تابوی شرک ونفاق را برچیند وبا طاغوت واهریمنان به مبارزه برخیزد.

غدیر پایان رسالت است و علی ع مولی می شود مَنْ کُنْتُ مَوْلاهُ فَهذا عَلِی مَوْلاهُ، اللهم وَالِ من وَالَاهُ وعَادِ من عاداه تا پرچم اسلام را پس از نبی مکرم ص را به دست گیرد ولباس رزم بپوشد تا حریت وآزادگی را برای بندگان خاص خدا به ارمغان آورد.

هر چند اعیاد مسلمین با بی تدبیری وجاهلیت های مدرن امروز حکام عربستان به عزا تبدیل شد ودر این حادثه دردناک قریب۵۰۰نفر از ضیوف الرحمن الهی در سرزمین منا به صورت مظلومانه وبا لب های تشنه جان به جان تسلیم گفتند اینجانب در سرزمین امن الهی ومکه مکرمه نایب الزیارت شما عزیزان می باشم.
عید سعید غدیر روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی وعید امامت و ولایت را به شما امت ایران اسلامی به ویژه مردم دارالشهدای شهرستان اران وبیدگل تبریک وتهنیت عرض نموده و رجاء واثق دارم تا شما حق باوران وحق جویان خطه کویری با تمسک به حبل المتین امامت در ظل عنایات قطب عالم امکان حضرت ابا صالح المهدی عج وتجدید بیعت با ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری تداوم بخش رسالت و امامت معصومین ع در عصر غیبت باشید.

والسلام علیکم و الرحمه الله والبرکاته

سید محمد موسوی

امام جمعه اران وبیدگل

چهاردهم ذی الحجه۱۴۳۶َخمینی شهر، میدان قدس، بلوار جمهوری اسلامی،، دفتر امام جمعه                   03133600100                  03133649510

پست الکترونيکي : info@shamimadine.ir                  پیام کوتاه: 5000241233


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه خمینی شهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.