پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه خمینی شهر » خطر نفوذ آمریکا در کشور وجود دارد


تاریخ: 2 می, 2020
خطر نفوذ آمریکا در کشور وجود دارد

 

آیت الله موسوی با بیان اینکه خطر نفوذ آمریکا در کشورمان وجود دارد، گفت: ملت ایران باید همواره آمریکا را به عنوان دشمن اصلی خود بداند.


آیت الله سیدمحمد موسوی در خطبه های نمازجمعه این شهر اظهار داشت: شیطان بزرگ آمریکا هنوز دست از دسیسه های خود برنداشته و همچنان دشمنی خود با جمهوری اسلامی را حفظ کرده است.
وی با اشاره به ۱۳آبان روز ملی مبارزه با استکبار افزود: در این روز تاریخی دانشجویان پیرو خط امام با توجه به دخالت های مکرر آمریکا در امور ایران، سفارت آمریکا را که تبدیل به لانه جاسوسی شده بود تسخیر کردند و به دخالت های این کشور در ایران خاتمه دادند.
وی با گرامیداشت ۸ آبان روز بسیج دانش آموزی خاطرنشان کرد: جوانان ما شاگرد مکتب حضرت سیدالشهدا (ع) هستند و شهید محمدحسین فهمیده با تاسی از این مکتب، جان خود را فدای اسلام و انقلاب کرد تا درس آزادگی و میهن دوستی به ما بدهد.
موسوی همچنین گفت: نامه رهبرمعظم انقلاب به رییس جمهوری فصل الخطاب است، به طوری که پس از ابلاغ این نامه شاهد آرامش در جامعه شدیم.
بگفته وی از این پس تمام گروهها باید در مورد نحوه اجرای برجام نقطه نظر خود را مطرح کنند و رهبری نیز دستور تشکیل هیاتی متشکل از کارشناسان منتخب و مورد تایید شورای امنیت ملی را دادند تا بر نحوه اجرای برجام نظارت کنند.خمینی شهر، میدان قدس، بلوار جمهوری اسلامی،، دفتر امام جمعه                   03133600100                  03133649510

پست الکترونيکي : info@shamimadine.ir                  پیام کوتاه: 5000241233


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه خمینی شهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.