شمیم آدینه » دولت به تجهیز بیمارستان ساعی کمک کند


تاریخ: 2 می, 2020
دولت به تجهیز بیمارستان ساعی کمک کند

 

امام جمعه خمینی شهر گفت: از دولت و وزارت بهداشت درخواست می کنیم که به تجهیز بیمارستان ساعی کمک کنند تا به زودی شاهد افتتاح این بیمارستان باشیم.


آیت الله سید محمد موسوی، امروز (دوشنبه-۲۵ فروردین) در بازدید از بیمارستان ساعی، ضمن تقدیر از خیران که برای ساخت این بیمارستان هزینه کرده اند، اظهار کرد: خیران و مردم خمینی شهر با بذل مال خود بیمارستان عظیمی را در ۸ طبقه و نیم و با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان ساختند.

وی با اشاره به مراحل پایانی ساخت این پروژه، گفت: این پروژه پس از تکمیل باید تجهیز شود. از طرفِ مردم خمینی شهر از دولت و وزارت بهداشت و درمان درخواست می کنم که در تجهیز این پروژه کمک کنند تا به زودی شاهد افتتاح این بیمارستان باشیم.

به گزارش ایسنا، امام جمعه خمینی شهر با تقدیر از کادر بهداشت و درمان و ستاد مقابله با کرونا، افزود: در این ایام کشور گرفتار ویروس منحوس کرونا است که جمعی از هموطنان ما به دلیل ابتلا به این بیماری دارفانی را وداع گفتند، همچنین برای افرادی که بیمار هستند نیز آرزوی شفا و صحت و سلامت داریم.

موسوی گفت: رزمایش مواسات را با هدف تسکین آلام همشهریان آسیب دیده از ویروس کرونا، کمک به نیازمندان و امداد رسانی معیشتی با کمک خیران آغاز می کنیم. قطعا خمینی شهری ها با تأسی به اهل بیت(ع) پیشگام در امر خیر هستند و به زودی شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا خواهیم بود.خمینی شهر، میدان قدس، بلوار جمهوری اسلامی،، دفتر امام جمعه                   03133600100                  03133649510

پست الکترونيکي : info@shamimadine.ir                  پیام کوتاه: 5000241233


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه خمینی شهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.